Zaměstnanci

Stefan Heinrich
Jednatel, Dipl. Ing.

  • Potravinářská pšenice, bioplodiny, lodě


Tel:     09426/852180
stefan.heinrich@bayernhof.de

 

Stefan Heinrich   

 

Christian Rückl
Prokurista, Dipl. Ing. (FH)

  • Sladovnické obiloviny 
  • Olejniny


Tel:     09426/85218502
christian.rueckl@bayernhof.de

Christian Rückl

 

Frank Furkel

Obchodník

  • Potravinářské obiloviny
  • Bio-obiloviny


Tel:     09426/85218501
frank.furkel@bayernhof.de

Frank Furkel

Maximilian Eberl
B. sc. VWL

  • Potravinářské obiloviny
  • Obchodování - Itálie


Tel:     09426/85218501
maximilian.eberl@bayernhof.de

Maximilian Eberl

Florian Petzenhauser
Dipl. Ing.

  • Potravinářské obiloviny 
  • Pěstební programy


Tel:     09426/85218501
florian.petzenhauser@bayernhof.de

Florian Petzenhauser

 

Ingbert Rust
Dipl. Ing. 

  • Sojové boby


Tel:     09426/85218504
ingbert.rust@bayernhof.de

Ingbert Rust

 

Rafef Al Saker
Dipl. Ing. 

  • Krmné obiloviny
  • Potravinářské obiloviny
  • Otruby
  • Dispozice lodí
  • Obchodování zboží do Itálie


Tel:     09426/85218503
rafef.alsaker@bayernhof.de 

 Rafef Al-Saker

Norbert Rausch
Ing.

  • Krmné obiloviny, sladovnické obiloviny a olejniny
  • Špaldové plevy a brikety z nich


Tel:     09426/85218503
norbert.rausch@bayernhof.de

Norbert Rausch

 

Stefan Leitl
Obchodník

  • Krmné obiloviny


Tel:     09426/85218503
stefan.leitl@bayernhof.de

Stefan Leitl

 

Anja Schmid
Obchod, logistika

  • Obchod - krmné směsi
  • Obchod - krmné obiloviny 
Tel .:  09426/85218506

anja.schmid@bayernhof.de

Anja Schmid

Vivien Wischer
Ekonomka (VWA)

  • Dispozice lodě, sladovnické obiloviny
  • Dispozice olejnin
  • Fakturace sladovnických obilovin
  • Fakturace olejnin


Tel:     09426/85218 -502 / -509
vivien.wischer@bayernhof.de

Vivien Wischer

 

 

Tanja Herold

Logistika

  • Dispozice olejnin a sladovnických obilovin
  • Dispozice potravinářských obilovin 

Tel:     09426/85218 -502 / -509
tanja.herold@bayernhof.de

Tanja Herold

Verena Aigner
Obchodní asistentka 

  • Dispozice potravinářských obilovin
  • Dispozice Bio-Obiloviny
  • Správa domovské webové stránky


Tel:     09426/85218509
verena.aigner@bayernhof.de                  

Verena Aigner

 

Thomas Stutz
Obchodník - Velkoobchod, zahraniční obchod

  • Dispozice krmných obilovin
  • Špaldové plevy
  • Dispozice - špaldové plevy a brikety z nich


Tel:      09426/85218509
thomas.stutz@bayernhof.de

Thomas Stutz

Kerstin Schantl

  • Dispozice - potravinářské a krmné obiloviny
  • Dispozice - krmné směsi
  • Fakturace


Tel: 09426/85218509
kerstin.schantl@bayernhof.de

(Foto folgt)

Miroslav Špirk
Dipl. Ing.

  • Vedení Bayernhof Trans GmbH, dispozice


Tel:     0042/0378609751, 00420/725024004
spirk.m@seznam.cz

Miroslav Spirk

 Petra Sigl

  • Fakturace, Administrativa


Tel: 09426/85218507
petra.sigl@bayernhof.de 

Petra Kordik

 

Julia Kerscher

  • Fakturace, Administrativa


Tel:     09426/85218507
julia.kerscher@bayernhof.de

Julia Altmann

 

Alexandra Rust
Dipl. Ing.

  • Fakturace, administrativa


Tel:     09426/85218507
alexandra.rust@bayernhof.de

Alexandra Rust

Sonja Weinzierl
účetní

  • Finanční účetnictví


Tel:     09426/852180
sonja.weinzierl@bayernhof.de

Sonja Weinzierl

 

Elisabeth Bock
Účetní, Obchodní asistentka

  • Mzdy, statistiky, zprávy


Tel:     09426/852180
lisa.bock@bayernhof.de

(bez fotografie)

 

Sabine Stangl
Laboratorní specialistka

Tel:     09426/852180
labor@bayernhof.de

Sabine Stangl

 

Anita Binder
Laboratorní specialistka

Tel:     09426/852180
labor@bayernhof.de

Anita Binder

 

Zprávy

10.07.2020

Wasde-Report: Kleinere US-Maisernte lässt Börsianer kalt

Kükentöten: Fuchtel kündigt Gesetz an

Düngeversuche: Bei Dürre hilft viel nicht viel

Mehrjähriger EU-Haushalt : Agrarausgaben bleiben konstant

Digitalisierung: Tierhaltung leichter managen

Kassamarkt: Wasde verspricht frische Impulse

Real-Standorte: Kartellamt prüft Kaufland-Pläne tiefer

Vereinigtes Königreich: Chlorhühner bei Briten unerwünscht

Stellenanzeigen: Jobangebote für die Galerie

Tönnies-Schließung: LsV und ISN machen Druck

Ernteschätzung: Britische Weizenernte im Keller

Nitratbericht 2020: Flasbarth erwartet keine Probleme mit Brüssel

Ölsaatenmärkte: Hitze treibt Bohnenkurse an

Getreidemärkte: Weizen und Mais weiter im Aufwind

Rentenbank: Agrarbank holt Commerzbank-Frau

Horst Hermannsen zu Markus Söders Ambitionen: Der Kandidat

Tönnies: Techniker dürfen Corona-Schutz montieren

Aktualizováno po 15 minutách dle serveru proplanta.de.

Zdroj: BBV (Svaz bavorských zemědělců) - zpráva o trhu
Aktualizováno jednou týdně