Zaměstnanci

Stefan Heinrich
Jednatel, Dipl. Ing.

  • Potravinářská pšenice, bioplodiny, lodě


Tel:     09426/852180
stefan.heinrich@bayernhof.de

 

Stefan Heinrich   

 

Christian Rückl
Prokurista, Dipl. Ing. (FH)

  • Sladovnické obiloviny 
  • Olejniny


Tel:     09426/85218502
christian.rueckl@bayernhof.de

Christian Rückl

 

Colette Rottenberger
Dipl. Ing.

  • Potravinářské obiloviny


Tel:     09426/85218501
colette.rottenberger@bayernhof.de

Colette Rottenberger

 

Florian Petzenhauser
Dipl. Ing.

  • Potravinářské obiloviny, 
  • Pěstební programy


Tel:     09426/85218501
florian.petzenhauser@bayernhof.de

Florian Petzenhauser

 

Ingbert Rust
Dipl. Ing. 

  • Sojové boby


Tel:     09426/85218504
ingbert.rust@bayernhof.de

Ingbert Rust

 

Frank Lammer
Dipl. Ing. 

  • Obchodování a dispozice bioproduktů
  • Obchodování a dispozice hnojiv


Tel:     09426/85218506
frank.lammer@bayernhof.de

Frank Lammer

 

Rafef Al Saker
Dipl. Ing. 

  • Krmné obiloviny
  • Potravinářské obiloviny
  • Otruby
  • Dispozice lodí
  • Obchodování zboží do Itálie


Tel:     09426/85218503
rafef.alsaker@bayernhof.de 

 Rafef Al-Saker

Norbert Rausch
Ing.

  • Krmné obiloviny, sladovnické obiloviny a olejniny
  • Špaldové plevy a brikety z nich


Tel:     09426/85218503
norbert.rausch@bayernhof.de

Norbert Rausch

 

Stefan Leitl
Obchodník

  • Krmné obiloviny


Tel:     09426/85218503
stefan.leitl@bayernhof.de

Stefan Leitl

 

Anja Schmid
Obchod, logistika

  • Obchodování - krmné směsi
  • Obchodování - krmné obiloviny 
Tel .:  09426/85218506

anja.schmid@bayernhof.de

Anja Schmid

Vivien Wischer
Obchodní asistentka

  • Dispozice lodě, sladovnické obiloviny
  • Dispozice olejnin
  • Fakturace sladovnických obilovin
  • Fakturace olejnin


Tel:     09426/85218 -502 / -509
vivien.wischer@bayernhof.de

Vivien Wischer

 

 

Tanja Herold
Obchodní asistentka pro logistiku

  • Dispozice sladovnických obilovin a olejnin
  • Dispozice lodě
  • Vývozní celní odbavení
  • Fakturace sladovnických obilovin a olejnin


Tel:     09426/85218 -502 / -509
tanja.herold@bayernhof.de

Tanja Herold

 

 

Verena Aigner
Obchodní asistentka 

  • Dispozice potravinářských obilovin
  • Vývozní celní odbavení, zástupce
  • Správa domovské webové stránky


Tel:     09426/85218509
verena.aigner@bayernhof.de                  

Verena Aigner

 

Thomas Stutz
Obchodník - Velkoobchod, zahraniční obchod

  • Dispozice krmných obilovin
  • Dispozice - špaldové plevy a brikety z nich


Tel: 09426/85218509
thomas.stutz@bayernhof.de

Thomas Stutz

 Petra Sigl

  • Fakturace, Administrativa


Tel: 09426/85218507
petra.sigl@bayernhof.de 

Petra Kordik

 

Julia Kerscher

  • Fakturace, Administrativa


Tel:     09426/85218507
julia.kerscher@bayernhof.de

Julia Altmann

 

Sonja Weinzierl
účetní

  • Finanční účetnictví


Tel:     09426/852180
sonja.weinzierl@bayernhof.de

Sonja Weinzierl

 

Elisabeth Bock
Účetní, Obchodní asistentka

  • Mzdy, statistiky, zprávy


Tel:     09426/852180
lisa.bock@bayernhof.de

(bez fotografie)

 

Sabine Stangl
Laboratorní specialistka

Tel:     09426/852180
labor@bayernhof.de

Sabine Stangl

 

Anita Binder
Laboratorní specialistka

Tel:     09426/852180
labor@bayernhof.de

Anita Binder

 

Miroslav Špirk
Dipl. Ing.

  • Vedení Bayernhof Trans GmbH, dispozice

Tel:     0042/0378609751, 00420/725024004
spirk.m@seznam.cz

Miroslav Spirk

Zprávy

26.08.2019

Brexit: Stillstand in Biarritz

Außenhandel : Russische Schweineproduktion legt zu

EU-Mercosur: Frankreich stellt Abkommen in Frage

Die Top Themen: Erntebilanzen, Dünge-Verordnung, Landtagswahlen: az-Wochenstart: Was Wichtig Wird

SES Vanderhave: Neuer Rübenzüchter am Start

Ökolandbau: Spitzenverbände fordern Bio-Förderung

Märkte am Morgen: Ölsaaten: China erhöht Importzölle auf Sojabohnen

Märkte am Morgen: Getreide: US-Maisbranche kritisiert Trump

Aktualizováno po 15 minutách dle serveru proplanta.de.

Zdroj: BBV (Svaz bavorských zemědělců) - zpráva o trhu
Aktualizováno jednou týdně